Banese 92m2 ne MATIQAN te invesitorit ARKOS

Shitet nga: 03 Jan 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen me siperfaqe 92m2 ne MATIQAN te ndertuar nga invesitori ARKOS.banesa eshte e gatshme per banim dhe ka kete renditje:sallonin.kuzhinen ndar nga salloni.dy dhoma gjumi.dy banjo ka pamje ka jug_lindja qmimi 650/m2 i diskutushum..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim