Banese Mati 1-Bregu i Diellit ,rruga -B-

Shitet nga: Pr Sot 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
- SHITET banesa : - 90 m2 - Kati 1 , ( 2 dhoma gjumi , 2 banjo , 2 ballkona dhe sallon e kuzhin - 28 m2 ).
Ndertimi eshte kualitativ dhe e izoluar extra siç shihet ne foto.
Ka parking publik dhe uje 24 ore me rezervar 16.000 litra.
- Tel : 045 509 404.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim