Banese Mati 1-Bregu i Diellit Rruga B

Shitet nga: Pr Sot 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
- SHITET banesa : - 90 m2 - Kati 1 , ( 2 dhoma gjumi , 2 banjo , 2 ballkona dhe sallon e kuzhin - 28 m2 ).
Ndertimi eshte kualitativ , e izoluar dhe e punuar extra.
Shih fotot.
Nuk pranoj kompenzime.
Ka parking publik dhe uje 24 ore me rezervar 16.000 litra.
- Tel : 045 509 404.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim