Banese e gatshme ne PRISHTINË

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Urbangrup Dje 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banese e gatshme ne SHITJE-PRISHTINË!!!
Shitet banesa ne siperfaqe prej 75.15m2 ,kati i 2-te i banimit ,tek banesat e Standardit ne Prishtine dhe posedon:
-Dy dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Garazhe
-Bodrum
-24 ore uje te nxehte/Gjenrator/Nxehje Qendrore
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim