Banese e pamobiluar me qera per zyre ose banim

Shitet nga: I.B 18 Mar 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Gjendet ne Dragodan afer Ministris se Shendetesis, kati perdhes. Banesa eshte dy kateshe dhe ka parkingun e vet per 4 vetura si dhe oborr (bashqe).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim