Banese extra e mobiluar 85m2 ne Prishtine

Shitet nga: Vigan Budima Sot 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati1
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 85m2 ne Prishtine, lagjja Mati 1, kompleksi Dafina (banesat e Standardit).

Banesa ka dy dhoma te fjetjes, sallon me kuzhine, trapezari, paradhome, wc te vogel, banjo, shpajz/utility/depo, ballkon.

Orientimi i baneses fillon nga lindja dhe jugu ne dhomat e fjetjes dhe perfundon nga jugu dhe perendimi ne dhomen e dites dhe ballkon.

Kushtet e perbashketa ne banesat e "Standardit":

- uje 24/7, rryme 24/7 (me gjenerator te perbashket), uje i ngrohte nga sistemi qendror, ngrohje qendrore te kompleksit, lifti (poashtu ne gjenerator), pastrimi dhe mirembajtja e rregullt e kompleksit, garazhet dhe bodrumet private (opcionale: ne dispozicion jane dy dhe shiten ndaras prej baneses).


Kushtet dhe rregullimet shtese nga oferta e "Standardit":

- parketi 40cm i klasit te pare, pllakat nga porcelani 90cm, dyert e dhomave "Lesna", dera e hyrjes extra e blinduar, elementet e banjos "Gorenje", kuzhina "Gorenje" te dizajnerit Ora-Ïto, dhomat e fjetjes "Lesna", lavanteria dhe elementet teknike Gorenje, LG, Samsung, mobiljet "Natuzzi", ndricimi "Eglo".


Cmimi nga 89,000 EUR, ne zbritje ne 83,000 EUR (nuk jemi te interesuar per nderrime).

Per me shume informata, kontaktoni ne 045 293 393 cdo dite prej ores 8:00 - 16:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim