Banese me pamje fantastike nga qyteti

Shitet nga: Kastriot Dje 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR   65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë

Banesa eshte 65 m2 dhe ndodhet ne Aktash 3/Bregu i Diellit ne rrugen Hilmi Rakovica.
Banesa eshte ne katin e 5, e mobiluar komplet, ka dhomen e dites, dhomen e fjetjes, kuzhine, banjo, shpajz, 2 ballkona, ka uje 24 h, lift 24 h, parking, pamje shume te mire nga qyteti, etj.

Te interesuarit te kontaktojne ne 044.188.500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim