Banese me qera dhe ne shitje ne Aktash

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" 21 Pri 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet mbrapa InterEminex-it, posedon 65m2 - me nje dhome gjumi , kati II.
Komplet e mobiluar.

cmimi i qeras 450 euro
cmimi i shtijes 1100 euro/m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim