Banese me qira Aktash A/2 , Restoran Rugova,

Shitet nga: aktash 13 Maj 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
banese me qira ne aktash A2 , rruga Agim Ramadani , mbi autoshkollen abis ,, banesa eshte ndertim i vjeter ne katin e 8 ,ka nxemje qendrore, e mobiluar , lifti punon , ka sallon te madh , trepezari me kuzhine ,dhome fjetjes , ballkon dhe banjo .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim