Banese me qira ne Rrugen kryesore Agim Ramadani

Shitet nga: aktash 23 Maj 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
banese me qira ne aktash A2 , rruga Agim Ramadani , mbi autoshkollen abis dhe afer fakulteteve, banesa eshte ne katin e 8 ,e posa renovuar teresisht dhe e mobiluar ,ka nxemje qendrore , sallon te madh , dhome me kuzhine ,dhome fjetjes , ballkon dhe banjo . Banesa realisht i ka tri dhoma, banesa edhe shitet , per me shum shkruaj viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim