Banese në Arbëri-Prishtinë

Shitet nga: Qamil 05 Tet 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Eduard Lir 50/4
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa është në katin përdhes, ka 75m katrore , dy dhoma fjetje, një sallon me pamje nga bahqja dhe me dalje në terracë .
Terraca është 20m katrore, bahqja 40m katrore, një kuzhinë, një banjo, një shpajz dhe një koridor që komunikon me të gjitha pjesët.
Ka nxemje qendrore individuale e instaluar në tetor 2012, është e mobiluar .
Banesa mund të lëshohet me qera shumë lehtë dhe me qmim të mirë.
Banesa shitet me , ose pa mobilje.
Ndrrimi bëhet me banesë më të vogël , ose me patundëshmëri në Prizren ose në Therandë.

Për çdo informatë më shkruani në mesazh privat në E-mail. qamil_zekolli@hotmail.com , ose më telefononi në tel 044 991 258 dhe 049 402 249
Belgjikë +32 473 328 359
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim