Banese në Prishtinë

Shitet nga: 045508005 24 Maj 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë eksklusive, ndertim i shtetit, kati i parè (mbi pèrdhesè), afer Raiffeisen Bank në Bregun e Diellit - Prishtinë....

***************************************
Banesa eshte me pamje fenomenale, me gjelbrim, kènd tè lojrave, parking, derë të blinduar, 24h Ujë, ngrohje qendrore nga termokosi, klimatizim, etj.. etj.
******************************* *
******************************************
Eshte ne afersi te shkolles fillore Ismail Qemaili, Universitetit Iliria, disa qerdheve, Postes se vogel, Bankave, pranë Albi Market, me qasje direkte ne trafik urban!
************************* *
************************************
Komplet e posa renovouar.......
* * * * * * * * * * * * * * *
Posedon: sallon, terase, kuzhine me tryezari, shpajz, dhome fjetje, dhome per femije, koridor dhe banjo me dritare.....

******************************** *
*****************************************

Nuk ka asnje lloj ngarkese apo borxhi...
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Pronari i pare Shqiptar!

Dokumentacioni i rregullt me certifikatë kadastrale!

Tel 044 389 309


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim