Banese ne Bregun e Diellit

Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet afer restaurant Gizzi, posedon 96m2- me dokumente, posedon sallon,kuzhine,4 dhoma gjumi,1 banjo dhe 1 wc.


cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim