Banese ne Lagjen e Spitalit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Dje 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

61 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon 70m2, kati V me dy dhoma gjumi. Gjithashtu ka garazhe dhe podrum me flete poseduese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim