Banese ne Lagjen e Spitalit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: InOn-Desing and Construction Sot 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 90m^2 ne Lagjen e Spitalit,,kati i 3ndertim i ri.
Banesa ka kete renditje:
1-sallon me kuzhine dhe trapezari
2-dhoma gjumi
1-banjo
ballkon
Cmimi 750 m^2
www.inon-ks.com
+377(0)461398/+386(0)49707173
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim