Banese ne Prishtine

Shitet nga: Melinda 21 Sht 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Komuna: Prishtinë
Shes banesen te Santea, kati i pare, sallon, 2 dhoma, kuzhine, korridor, banjo dhe ballkon. Banesat posedojne gjithashtu parkingun e tyre publik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim