Banese ne Prishtine

Shitet nga: 045508005 13 Gsh 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa, ndertim i shtetit, kati i parè (mbi pèrdhesè), afer Raiffeisen Bank ne Bregun e Diellit - Prishtinë.................................
Banesa është me pamje fenomenale, me gjelbrim, kèndi i lojrave, parking, 24h Ujë, ngrohje qendrore nga termokosi, klimatizim, derë të blinduar, etj.. etj. .... ... ... ......

Gjindet në afërsi të shkollës fillore Ismail Qemaili, Universitetit Iliria, disa qerdheve, Postes së vogël, Bankave, afër Albi Market, me qasje direkte në trafik urban.... .... .... ..... .....

Komplet e posa renovouar....... ........ ......

Posedon: sallon, terase, kuzhine me tryezari, shpajz, dhome fjetje, dhome per femije, koridor dhe banjo..... ..... .... ..... .....
----------------------------------------
***************************************
Nuk ka asnje lloj ngarkese apo borxhi.... .... .....

Pronari i pare Shqiptar... .... .... .... . ....

Dokumentacioni i rregullt me certifikatë
kadastrale!.... . . . ... ..... .....

Tel 044 389 309

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim