Banese ne lagjen Bregu i Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet te posta, posedon 80m2- me dy dhoma gjumi dhe dy banjo, kati II.
Gjithashtu ka podrumin 14m2.

Cmimi 100.000 euro

N.SH "Orchidee"
044 953 033
049 506 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim