Banese ne lagjen Kalabria

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 126 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon 126 m2, kati I,II dhe III.

Cmimi 750 euro/m2

N.SH "Orchidee"
044 953 033
049 506 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim