Banese ne rrugen Bajram Kelmendi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon 105m2 - me tri dhoma gjumi dhe dy banjo, kati VII.


Cmimi 1300 euro/m2

N.SH "Orchidee"
044 953 033
049 506 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim