Banese ne shitje ne Emshir

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: InOn-Desing and Construction 15 Gsh 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 106 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne kompleksin e konakut,banesa gjendet ne katin e 11,dhe ka 106m^2.
Banesa posedon :
1 sallon me kuzhin,
3 dhoma gjumi
1 banjo
1shpajz

www.inon-ks.com
+377(0)44 461398 \ +386 (0)49 707173
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim