Banese ne shitje te Banesat e Bardha

Shitet nga: Osman 20 Krr 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

71 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomeshe te Banesat e Bardha, ndertim i vjeter. Kati IV, me 80 m2, e regjistruar ne kadaster. Banesa eshte pjeserisht e renovuar (dritare te nderruara). Banesa ka dhome te dites, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, dy banjo, nje shpajz dhe dy terasa.
Ju lutem me kontaktoni vetem bleres serioz. Bej nderrim (me kompensim) me banese tjeter me te vogel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim