Banese njedhomeshe shitet ose ndrohet

Shitet nga: Albana 03 Dhj 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet 5 min nga sheshi Skenderbeu.

Posedon:
Dhome
Kuzhine
Banjo
Ballkon
Podrum
Eshte teresisht e renovuar dhe e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Banesa gjindet ne katin e pare.
Banesa shitet ose ndrohet me banes me e madhe sipas marveshjes.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim