Banese per shitje ne MATI 1

Shitet nga: arsim 15 Tet 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Mati 1, ne rrugen kryesore, (perballe kompleksit banesor Chelsea Point). Eshte ne kuader te kompleksit banesor Hoxha dhe Pozhegu Brothers.
Banesa gjendet ne katin e 3, me pozite nga lindja,
ka siperfaqe prej 87m2 (dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, nje ballkon, nje banjo dhe nje hapsire ndihmese qe mund te shfrytezohe per qellime te ndryshme (makina e larjes dhe tharesja, depo, etj)).

Investitori - kompania NPN "Toning", leja e ndertimore nr. 05-351-30145.

Cmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim