Banese prej 100m2 ne Prishtine

Shitet nga: N.SH "Orchidee" Dje 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

159 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet "te Lesna", posedon 100m2 me tri dhoma gjumi dhe dy banjo, kati I.
Gjithashtu posedon tarasë prej 50m2.cmimi 159.000 euro

N.SH "Orchidee"
044 953 033
049 506 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim