Banese prej 109 m2 ne Prishtine kati VIII

Shitet nga: A A 14 Jan 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 107.84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë

Shitet banesa ne kompleksin Riera (Kalabri pergjat magjistrales dhe perballe spitalit amerikan) e ndertuar nga Lesna.Banesa eshte 109 m2,ne katin e VIII HYMJA Z3 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi,sallon ditor me kuzhine,banjo,toalet,dy ballkona.
Ndertim me standard europian:parket bungu,dritare pvc gjermane me xham te trefisht,dyer druri sllovene…Orientimi Lindje Perendim.
Banesa eshte me leje ndertimi dhe eshte e gatshme per banim.Kontrata noteriale mund te behet menjeher.
Kontakt:044/142474
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim