Banese prej 60m2 ne Prishtine

Shitet nga: Artan Binaku 18 Sht 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Kalabria, C1/21
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banese plotësisht e mobiluar ( LESNA ndërtimi ) me qira në Prishtinë , lagjen Kalabria ( 200 metra nga Hotel Victory , rruga që shpie në Shkup ). Banesa është 60m2 dhe posedon : kuzhinë komplet e pajisur, sallon dhe një dhomë gjumi (Dormeo dyshek ), Banje, Ballkon, Klime, TV dhe internet në dispozicion. Banesa është e vendosur në katin e pestë, ashensor funksionale . Parkimi publik është në dispozicion para banesës.

Kontakti: 044169175
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim