Banese prej 82 m2 ne Prishtine

Shitet nga: Realcon 21 Pri 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

156 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Banes ne shitje Bregu i Djellit te Qendra Tregtare kati i I-rë/82m2+20m2 podrum /Qmimi 156.000
Banesa posedon:
1 sallon,
1 Kuzhinë,
1 Banjo,
2 Dhoma gjumi,
2 Ballkona,
Banesa gjendet ne pozicion te mir dhe me dokumentacion te rregullt.

Agjensioni REALCON ne Prishtinë
Tel: Viber Kontakt 0037745/882-888
049-405-591
e-mail: realcon.pr@gmail.com
Gjindemi në rrugën "Luan Haradinaj nr.17"(përball policisë) JU MIRËPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim