Banesen Standard me Garazh Podrum te Qerimi 2

Shitet nga: Korab Sot 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 48.12 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesën te Standardi Banesa gjindet te banesat e para të Standardit Afër Furrës Qerimi 2 afër Gjambazve.me Garazh,Podrum 5metra kati i 5 me nxemje qëndrore te baneses ndezje automatike liftë,ujë ,Rrym 24h 2 dhomshe,1dhomë fjetje kuzhinë me dhomë pritjës koridor banjo.Banesa shitet pa mobilje qmim me garazh dhe podrumë 63 000 dhe qmimi i fundit vetëm me podrum 57 000 dokumentacion te rregulltë perkthimi bëhet menjeher.Për me shumë na kontaktoni viber +3774564468 korab
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim