Banesen ne Dardani, Kurriz, Hymja 1, Kati 2

Shitet nga: Valoni 11 Pri 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani, Kurriz, Hymja e pare, Kati 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne kurriz. Ka sallonin me kuzhine, dhome te gjumit, paradhome/koridor, ballkon, banjo. Banesa eshte me dokumentacion te rregullt dhe shitesi jam une privat. Banes eshte 3min ne kemb larg qendres, ka qerdhe, shkolle, dhe parkun ne afersi te hymjes. Banesa ka ngrohje qendrore, rryme, uje dhe shpenzimet jashtzakonisht te vogla dhe ekonomike. Metra katror me matjet e reja i ka 52m neto te shfryetzueshme, por te interesuarit serioz munden me ardh me pa dhe me gjyku vet ma mire! Pra cmimi eshte fiks 65.000 Euro, ju lutem vetem te interesuarit serioz te me kontaktojne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim