DY BANESA NE SHITJE NE RRUGEN "B" PREJ 60M2, 65M..

Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

720 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
SHITEN DY BANESA NE RRUGEN "B" PREJ 60M2, 65M2
BANESA PREJ 60M2 GJINDET NE KATIN E4
BANESA PREJ 65M2 GJINDET NE KATIN E3
KANE KETE RENDITJE :SALLON ME KUZHINE,1/DHOME GJUMI ,BANJO .
BALLKON.
Ndertimi eshte sistem gjerman extra pllak termike-antiakustike,dritare extra gjermane 3 mbrojtese gome,nxemje extra ne dysheme 50 vite garancion Izolim i jashtem 8cm etj etj garazha 2 kate uje 24 ore .

ÇMIMI-720€/M2

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim