Dhomë me qera 75Euro afer qendres se qytetit

Shitet nga: buli 18 Sht 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR   95 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira dhomen 25m2 ne perdhesen e shtepis, afer qendres se qytetit 400metra nga gjimnazi Sami Frasheri. Rr. Haxhi zeka
Esht e mobiluar komplet dhe ka ket renditje:
Dhome dite
Kuzhine
Banjo/wc
Vend I pershtatshem dhe I qet.
Cmimi 100 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim