Dhoma me qira per vajza (studente)

Shitet nga: Fara Dje 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 3 dhoma gjumi dhe sallon e kuzhine te perbashket.Banesa eshte e mobiluar me nxemje qendrore funksionl gjate stines se dimrit.Gjindet afer sh.fillore Model ( xhamis se llapit ) apo 8 min larg nga parlamenti.Ne pagesen e baneses hyjne te gjitha shpenzimet siq jane uji,mbeturinat ,interneti.nxemja qendrore perveq rrymes.Qmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim