Dy banesa emshir don bosko qmimi diskutohet

Shitet nga: liridon 22 Shk 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: tahir zajmi -kalabira
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
shes 2 banesat me mundesi ndertimi me leje kati dyte qe d.m.th i nxjer po aq m2 sa ka posht me leje te cilat gjenden te
shkolla e mesme ekonomike
shkolla mesme bujqesore
shkolla mesme teknike
shkolla Don Boskoo
shkolla e muzikes,
shkolla per aftesime profesionale te gjitha afer i ka
përball stacionit kryesor te autobusave
dhe garazhave te autobusave
përball higjieno-teknikës
afër ujsjellsit rajonal-prishtina
shume instuticione afer.........
secila banesë ka nga .................
dy dhoma të fjetjës kanë.........
banjo
kuzhinën,
sallonë(dhome ndeje)
parkingë,,
bodrumë
internet -kabllovik dy rrjetet-ipko-kujtesaa
janë të mobiluara te dyjat me plazma-TV me kuzhine me te gjitha shiten komplet me mobilje
vend i qetë dhe familjar me gjelbrim te gjitha anet te pershtatshme edhe per biznes (lokale-per shkak shkollave),............................
njera banese, eshte e leshuar me qira kurse tjetren jetojm ne
ajer i pastert -qetesi
banesat jan kati -përdhese
shiten me mobilje për informata kontaktoni
044541483 ose 049541483 ose me emaill
mund ti shiqoni pastaj munde te bisedojm
vend shume i pershtatshem edhe per lokale afariste duke marr parasysh shkollat e meme fakultete etj..
..........
qmimi me marveshje kuptohet qysh miremi vesh i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim