Dy banesa ne lagjen Kalabria N.SH

Shitet nga: AKS AGENCY 05 Tet 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

116 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat ne lagjen Kalabria ne bllokun e gjashte,
Banesat gjenden ne katin e trete - dy banesa.

Banesat kane siperfaqe S 84 m2 (2 x 84 m2)dhe jane komplet te mobiluara.

Perberja e baneses:
- nje sallon
- kuzhine
- dy dhoma gjumi
- nje banjo dhe terase.
Cmim i banesave 690 eu/m2 ,
NESE BLEHEN TE DY BANESAT QMIMI I BANESAVE ESHTE 670EU/M2Agjencioni per Patundshmeri:
N.SH " AKS AGENCY "
Tel: 045 903 902; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim