IPET BANEA ME QIRA ME QERA

Shitet nga: MEntor 06 Sht 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOHET ME QERA banesa nė qender tė Prishtines mbrapa teatrit kombëtar ngjitur me TEB banken .banesa ka 2dhoma gjumi sallon si dhe kuzhinen ndaras .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim