Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 55m2 kati 2 në Ar..

Shitet nga: Prona Net 02 Tet 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Arberia (afër Pandora Tower), me sipërfaqe 55m2 kati 2-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë 2 dhoma të fjetjes, banjo dhe korridor. Komplet e mobiluar.
Çmimi: 240€044443349
049701212
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim