JAP GARSONER me QIRA 25m2 ne Pr. te Hotel Grandi

Shitet nga: Rexhep 14 Krr 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
- Leshoj GARSONIERE ME QIRA, 25m2, AFER HOTEL GRANDIT, ne QENDER te Prishtines,
- GARSONIERA eshte ne Katin e Parë (1)
- GARSONIERA ESHTE E MOBILUAR dhe i KA TE GJITHA KUSHTET DHE MOBILJET e NEVOJSHME PER NJE QIFT ose NJE-DY (1-2) Persona.
Qiraja mujore FIX = 150 Euro.
Tel. 045/283-303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim