JAP GARSONER meQIRA 25m2 te H.Grandi ne QENDER Pr

Shitet nga: Rexhep 20 Jan 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 26 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
- Leshoj GARSONIERE ME QIRA, 25m2, AFER HOTEL GRANDIT, ne QENDER te Prishtines, Kati 1.
-GARSONIERA ESHTE E MOBILUAR dhe i KA TE GJITHA KUSHTET DHE MOBILJET PER NJE QIFT ose NJE-DY (1-2) persona. .
Qiraja mujore FIX. 150 Euro në muaj.
Tel. 045/283-303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim