KËRKOJ TRI BASHKËBANUESE

Shitet nga: ZAMIRA 07 Gsh 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: BREGU I DIELLIT
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
KËRKOJ TRI BASHKËBANUESE FEMRA , PERPARESI KANE ATO QE PUNOJNE ,BANESA GJINDET NE BREGUN E DIELLTIT , ME SAKTESISHT NE MES TE QENDRES TREGTARE DHE AMBULANTES .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim