KERKOJ BANESE ME QERA NE DARDANI<

Shitet nga: BLEDI 08 Nën 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkoj banse me qira ne lagjen Dardania. Banesa duhet te jete e mobiluar ne tersi dhe te kete kete renditje :

sallon
kuzhine
2 dhoma gjumi
koridor
teras
banjo

Telefon:
044 968 171
049 838 866
Email:bledi-estate@hotmail.com

Viber: +386 049 838 866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim