KERKOJ BANESE ME QERA NE ULPIANE

Shitet nga: BLEDI 17 Tet 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkoj banse me qira ne lagjen Ulpiane per familjare. Banesa duhet te jete e mobiluar ne tersi dhe te kete kete renditje :

sallon
kuzhine
dhome gjumi
koridor
teras
banjo

Ofertat tona mund t'i shihni edhe ne zyren tone dhe ne facebook: Patundshmeri Search Estate

Telefon:
044 968 171
049 838 866
Email:
bledi-estate@hotmail.com
Viber: +386 049 838 866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim