Kerkohet Shtepi ne Dragodan per 3 vite

Shitet nga: Agjensioni YREA 04 Nën 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Nje familje nderkombetare kerkon shtepi te mobiluar ne Dragodan me qira per afat prej 3 vitesh. Shtepia duhet t'i kete se paku 5 dhoma gjumi, oborr, etj. Qiraja fillon ne Korrik.


Ofertat me fotografi dhe pershkrim te detajizuar dergoni ne e-mailin: yreapr@live.com. 044/049 550 111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim