Kerkoj Banes me Qira ne Aktash

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 22 Maj 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkoj Banes me Qira ne Aktash

Banesa kerkohet per 2 shok qe punojn dhe studiojn

Kontrat 7 mujore

Çmimi deri 170 Euro


Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim