Kerkoj Banesa dhe Shtepia me Qira ne Keto Lagje

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 13 Nën 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkoj Banesa dhe Shtepia me Qira ne Keto Lagje


- Dardani

- Bregu Diellit

- Emshir

- Kalabri

- Qafa

- Sllovenia Sportit

- Ulpian

- Lagje Spitalit

- Te Parku i Qytetit

- Shk.F. Elena Gjika

- Teatri Dodona

- Aktash

- 4 Llullat

- Lagje Muhaxherve

- Dragodan

- Pejton

- Qender

- Tophane

- Aktash etj...


- Banesat kerkohen për:

- Banim

- Zyre

- Me mobile

- Pa mobile

- Qdo banes-shtepi leshohet me depozit.

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim