LËSHOHET URGJENT ME QERA LOKALI PËR AFARIZEM-AV..

Shitet nga: DINI 03 Pri 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 21 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET URGJENTISHT ME QERA LOKALI NË QENDËR TË QYTETIT , LOKALI MUND TË PËRDORET PËR AFARIZEM-AVOKATUR, DHE LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË. PËR MË SHUMË INFORMACIONE KONTAKTONI NË NUMRIN E LARTËSHENUAR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim