Lëshohet Banesa me Qira në Qendër- Qafë-280 Euro..

Shitet nga: Shkelqim 19 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Qafë-Qendër, tek objektet banesore te ndërtuara para lufte. Banesa gjendet në katin e 9 ,posedon 90 m2 me dy dhoma gjumi, me nje Sallon te Madh ndenje veqmas, me kuzhine veqmas, me 2 Toilete veqmas dhe ballkon(që ka dalje direkt në sallon dhe në njërën dhomë të gjumit) si dhe koridor tjeter ndaras, me hyrje neper Dhoma gjumi. Por në cdo kohe jane ne funksion 2 lifta, ku njerin ne pronaret e banesave e kemi blere te ri, dhe posa eshte montuar si dhe hyrja e Baneses eshte e pajisur me çip e kamera dhe mjaft e sigurte.Banesa ne fjale eshte komplet e mobiluar dhe e pastruar ne maximum dhe eshte shume e pershtatshme per Familjare. Kjo banese lëshohet paraprakisht per Familjare ose edhe për studente (femra).Lëshohet edhe për studentë por me një depozit solid. Me këtë tekst i keni të bashkangjitura edhe Fotot e banesës ne fjalë. Çmimi i Volitshëm 280 Euro. Info: 044 153 511 E-mail: shkelqimrexha@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim