Lëshohet me Qira Banesa në Qendër - Qafë

Shitet nga: Shkëlqim 22 Shk 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Qafë tek objektet banesore te ndertuara para lufte. Banesa gjendet në katin e 9 ,posedon 90 m2 me dy dhoma gjumi, me nje Sallon te Madh ndenje veqmas, me kuzhine veqmas, me 2 Toilete veqmas dhe ballkon si dhe koridor tjeter ndaras, me hyrje neper Dhoma gjumi. Por ne cdo kohe jane ne funksion 2 lifta, ku njerin ne pronaret e banesave e kemi blere te ri, dhe posa eshte montuar si dhe hyrja e Baneses eshte e pajisur me çip dhe mjaft e sigurte.Banesa ne fjale eshte komplet e mobiluar dhe e pastruar ne maximum dhe eshte shume e pershtatshme per Familjare. Kjo banese lëshohet paraprakisht per Familjare ose edhe per studente (femra).
Me këtë tekst i keni te bashkangjitura edhe Fotot e baneses ne fjalë.
Çmimi i Volitshëm 250 Euro.
Info: 044 153 511
E-mail: shkelqimrexha@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim