Lëshohet me qera/shitet banesa te Posta në Dardani

Shitet nga: Faton Dje 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR   55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afër ndërtesës kryesore të PTK-së në Dardani. Gjendet në katin e tetë dhe ka pamje të bukur nga dy anë. Banesa është 60 m2, e renovuar para pak kohësh. Dokumentacioni është gjithçka në rregull, banesa nuk është hipotekë dhe bartja bëhet menjëherë.

*** Banesa mund të lëshohet edhe me qera për klientë seriozë. Preferohet një qift.

Banesa ka këtë renditje:
- Sallon
- Kuzhinë e madhe ndaras
- Dhomë gjumi
- Banjo
- Ballkon

Po ashtu posedon një bodrum në katet përdhese.

Banesa shitet me të gjitha mobiliet (janë mjaft të reja), si dhe me komplet elementet e teknikës së bardhë: frigorifer i madh, rrobalarëse, enëlarëse, shporet, klimë, mikrovalë...

Banesa ka ngrohje qendrore (funksionon shumë mirë pasi ndodhet afër Termokosit). Lifti mirëmbahet dhe punon rregullisht me kartela.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim