LESHOHET BANESA ME QERA NE LAGJEN MATI TE TREGTIA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Unniversal 20 Maj 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: MATI 1
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
LESHOHET BANESA ME QERA NE LAGJEN MATI 1 OSE RRUGEN "B"

Përshkrimi:
Banesa gjendet ne Lagjen MATI 1 TE BANESAT E TREGTIS
Banesa ka 92 m2 dhe ështe ne katin e trete

Organizimi i baneses:

- 1 dhome te dites + kuzhine
- 2 dhoma te gjumit
- 1 banjo
- 1 wc
- 1 koridor
- 1 ballkonë
- 1 shpajz

- Banesa është e mobiluar dhe ka kyqje ne Ipko & Kujtesa
- Banes ka nxemje qendrore me rryme
- BANESA LESHOHET VETEM PER QIFT OSE FAMILJAR OSE NDERKOMBETAR
- BANESA LESHOHET PER AFAT TE GJATE KONTRATA DUHET TE BEHET MINIMUM 1 VJEQARE
- QMIMI PER QERA ESHTE 300 € PLUS SHPENZIMET


PER ME SHUME INFORMATA NA KONTAKTONI NE KETA NR TE TELEFONIT:

+377 45 666 775 ( Viber & WhatsApp)
+377 44 495 205
+386 49 495 205

QE NGA ORA 08:00-23:59

OSE PERMES E-Mail:

shitblerjetendryshme@hotmail.com
agjensioni-unniversal@hotmail.com

PER ME SHUM OFERTA TONA MUND TI SHIKONI PERMES KETYRE FAQEVE NE FACEBOOK

AGJENSIONI PATUNDSHMERIVE UNNIVERSAL-linku => https://www.facebook.com/AgjensioniUnniversal?fref=ts

SHITBLERJE TE NDRYSHME-linku => https://www.facebook.com/SherbimeTeNdryshme?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim